Biała torebka. Do czego ją założyć?

Biała torebka - klasyka gatunku!

W tym roku stawiamy na białe torebki! Nie tylko my również podobnego zdania są czołowi kreatorzy mody. Na ich wybiegach króluje klasyka i jest tam oczywiście miejsce dla torebek w jednym z najpopularniejszych kolorów świata. I jako jedyny kolor nie pochłania tylko odbija światło. Można go zestawiać ze wszystkimi innymi barwami zarówno tymi ciepłymi jak i zimnymi. A ponieważ kolor ma znaczenie to symbolizuje on czystość np. myśli - swoiste katharsis we współczesnym świecie. Biały ma równie wielu zwolenników co przeciwników ale tutaj skupmy się na tych pierwszych. Hmmm…do czego ubrać tą białą torebkę? Możliwości jest wiele zarówno dla lubiących klasykę jak i dla tych z duszą bardziej ekstrawagancką.

 

Klasykom proponujemy wszelkie pastele od jasnoniebieskiego, morele, pudrowy róż aż po piękną, przygaszoną szarość w jej pastelowych tonacjach. Tutaj zjawiskowo zaprezentują się torebki skórzane w kolorze białym czy to duża czy to mała. Warto też dodać akcent w kolorze złota czy srebra by nie było zbyt tuzinkowo. Z tymi klasycznymi pastelami biała torba stworzy parę wykwintną, która nigdy nie będzie nudna, monotonna czy nie na czasie. Dla amatorek ekstrawaganckich aranżacji ubioru może coś w żywszych kolorach jak np. róż neonowy czy pomarańcz. W takim zestawie biel będzie uspakajała odrobinę zestaw by nie został odczytany jako zbyt wyzywający. Takie unikaty w białej tonacji jak torebki shopper bag czy mała listonoszka stworzą wyborny duet z dżinsami czy to długimi rurkami, boyfriendami czy dżinsową sukienką. Również takie gwiazdy jak: Olivia Palermo, Kendall Jenner czy Rosie Huntington wybierają białe torebki w klasycznych zestawach!

 

Stylowo i monochromatycznie będzie zestawić biel i czerń jako dwa bieguny, które się jednak doskonale uzupełniają jak Yin i Yang. Biały kolor jest trendy i tego sezonu ale nie należy do mody krótkotrwałej, która przeminie z ostatnimi słonecznymi promieniami lata. Jego miejsce w naszym życiu i w garderobie są ugruntowane i nic tego nie zmieni. Również w naszym sklepie internetowym znajdziecie Drogie Panie, białe torby! Ze skóry naturalnej jak klasyczna Kiria łączona z ciepłym brązem czy listonoszka Kaya w duecie z szarością. Z dużych torebek worków na ramię zaproponować możemy letnie torebki eko jak Amanda czy Alice. Tylko wybierać i uwalniając swoją wyobraźnię stworzyć wyjątkowo wakacyjny zestaw z białą torebką!.

źródło: Laza.pl, grafika Google

Dodany dnia2017-06-23 Przez

Menu

Zaloguj