Torebka damska jaki kolor wybrać?

Klasyczna czarna torebka lub brązowa, a może elegancka biała, czy jednak rzucająca się w oczy czerwona torba, czy lepiej spokojna zielona? Wybór koloru torebki to nie lada dylemat. Zdziwiłabyś się, ile kolor dodatków mówi o Tobie, Twoim guście i charakterze.

Jak dobierać torebkę do ubrania?

Serio? Nie wiesz tego? Nie wierzymy. Z pewnością masz to we krwi, a jeśli nie masz to przeczytałaś już setki podobnych poradników o tym, jak dobierać kolor torebki do ubrania, i dlaczego czarna torebka jest najbardziej uniwersalna, a biała już niekoniecznie. Wiadomo: torebka musi być dobrana do rodzaju butów, do aktualnej kreacji i Twojej sylwetki. Ale czy pomyślałaś również o tym, że powinna pasować do Twojej OSOBOWOŚCI? Zapomnijmy więc na chwilę o wszystkich złotych zasadach i skupmy się na tym...

… co kolor torebki mówi o Tobie?

   

Czarna torebka jest klasyczna i uniwersalna. Pasuje do kobiet eleganckich, perfekcjonistek doceniających wartość tradycjonalizmu. Jeżeli Twoim ulubionym kolorem jest czarny, oznacza to, że doceniasz uniwersalność, wygodę i masz potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

Biała torebka niby jest przeciwnością czarnej, a jednak to również klasyka. Polecana jest kobietom eleganckim, doceniającym prostotę, wolność i niezależność. Ten kolor nacechowany jest pozytywnymi emocjami: optymizmem, wewnętrzną równowagą i indywidualnością.

Brązowa torebka to atrybut kobiety pewnej siebie, doceniającej stabilność i własną pozycję. Nie jest tak oficjalna w odbiorze jak czarna torebka i nie jest tak niezależna, jak biała. Oddaje charakter kobiety, która preferuje porządek i stabilizację.

Szara torebka dla jednych oznacza perfekcjonizm i brak potrzeby egzaltowania przed światem własną indywidualnością; dla innych będzie symbolem szarej myszki, osoby która nie chce zbytnio się wyróżniać. To, którą twarz pokażesz, zależy od Twojego charakteru.

Niebieska torebka pasuje do kobiet kreatywnych, błądzących w obłokach, mających otwarty umysł i szukają inspiracji. To kolor osób pogodnych, ale też lekkoduchów; nigdy nie wiadomo co takiej dziewczynie wpadnie do głowy.

Zielona torebka polecana jest paniom, które chcą wzbudzać uczucie zaufania. To kolor kojarzący się z mądrością, profesjonalizmem, wiedzą i harmonią. Noszą ją kobiety, które wolą wcielać się w rolę obserwatora i doradcy niż duszy towarzystwa i szefowej.

Różowa torebka jest dla kobiety z różową duszą: wiecznie uśmiechniętej, uczuciowej i nieco szalonej – w tym pozytywnym sensie. To kolor dla dziewczyn, które nie chcą dorosnąć i widzą świat zawsze w pozytywnym świetle - zawsze w zakładają różowe okulary.

Czerwona torebka pasuje do odważnych pań, przed którymi świat stoi otworem. Posiadaczki akcesoriów w tym kolorze są ekstrawertyczkami, nie boją się wyzwań i lubią zwracać na siebie uwagę; są odważne, dynamiczne i lubią zwracać na siebie uwagę.

Żółta torebka to element garderoby kobiet o optymistycznym nastawieniu do świata, odważnych i ciekawskich, przepełnionych pozytywną energią i niezbyt przejmujących się zdaniem innych ludzi.

Teraz skoro już wiesz, jaki kolor co oznacza... możesz śmiało łamać schematy. W końcu liczy się to, w czym się dobrze czujesz; zmieniaj kolory torebek tak często, jak Ci się to podoba i każdego dnia odkrywaj nową, inną siebie.

Napisz komentarzZostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Kategorie bloga

Szukaj w blogu

Ostatnie komentarze

Archiwum bloga

Poprzedni
Następny

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł Razem

Idę do kasy

Zamów teraz! Wysyłka za:
Nie czekaj, zamów teraz!
Dostawa gratis obowiązuje na wszystkie zakupy na terenie Polski

Szukaj

Menu