O firmie

O firmie Laza

Laza to młoda polska marka, która powstała w roku 2010. Tworzą ją ludzie pełni pasji, pomysłów i chętni do kreowania  nowego wizerunku produktów dla kobiet. Poprzez otwarte spojrzenie na świat współpracujemy z włoskimi producentami  galanterii skórzanej, którzy potrafią wyczarować dla nas najpiękniejsze fasony torebek.

Dzięki włoskiej kreatywności i  polskiemu zapałowi tworzymy produkty z myślą o tym by były wyjątkowe, praktyczne a przede wszystkim by dobrze służyły  naszym Klientom. Oprócz torebek ze skór  naturalnych z czasem zawitały do nas torebki z materiałów eko, które wykonane są  z dużą pomysłowością i oryginalnym, włoskim podejściem do kroju.

W roku 2016 w nasze progi zawitały buty damskie rozmaitych fasonów od sandałów damskich  szpilki na botkach damskich i kozakach skończywszy. Impulsem do wprowadzenia przez firmę Laza była myśl by nasze Klientki mogły się zaopatrzyć w naszym sklepie "od stóp do głów" bez wychodzenia z domu, tym samym zaoszczędzając czas na spędzenie go w rodzinnym gronie. 

Zakupy z przyjemnością! Zapraszamy!

Menu

Zaloguj