Zakupy w niedzielę. Gdzie je zrobić?

Zakaz handlu w niedzielę to już fakt, i nie pozostaje nam nic innego, jak się do tego przyzwyczaić. Jak wiemy, początkowo mają obowiązywać dwie niedziele w miesiącu, podczas których niczego nie kupimy, ale docelowo zakaz ma objąć wszystkie niedziele w roku. Już nie wybierzemy się do sklepu i galerii handlowej w celach turystyczno-zakupowych. Ale to wcale nie oznacza, że w niedzielę nie da się niczego kupić.

Na zakupy w niedzielę… do sklepu online

Jednym z wyjątków w ustawie o zakazie handlu są sklepy, prowadzące sprzedaż internetową. Te będą mogły przyjmować zamówienia, co zresztą jest logiczne, gdyż w większości przypadków proces zamawiania on-line jest automatyczny. Udziału człowieka wymaga ostatni etap finalizacji zamówienia, czyli skompletowanie i wysłanie go. W niedzielę nie będzie można wysyłać zamówień, ale do tej pory kurierzy i tak nie wykonywali usług w weekendy (poza pewnymi wyjątkami tzw. usługami specjalnymi), więc tutaj nic się nie zmieni.

Już od dłuższego czasu widoczny jest trend, wskazujący na to, że Polacy chętnie robią zakupy w Sieci, a teraz prawdopodobnie trend ten ulegnie wzmocnieniu, choć jak to w rzeczywistości przełoży się na działanie sklepów internetowych i wzrost sprzedaży, zobaczymy w przyszłości.

Jaka jest przewaga strony z butami i sklepu internetowego?

Przeglądając strony internetowe z butami i torebkami damskimi, można spędzić długie godziny na przemieszczeniu się pomiędzy poszczególnymi produktami, na oglądaniu ich i wybieraniu tego, jednego, jedynego modelu, który szczególnie wpadł Ci w oko.

Sklep internetowy z butami i torebkami Laza.pl otwarty jest od poniedziałku do niedzieli, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku! W każdej chwili możesz zajrzeć do nas i przebierać w niezwykle bogatej ofercie torebek i butów damskich oraz męskich. Co jakiś czas uaktualniamy ofertę, dodając nowe modele, dlatego warto do nas zaglądać regularnie, by niczego nie przegapić.

W sklepie internetowym jest większy wybór niż w stacjonarnych odpowiednikach, gdyż nie ma potrzeby organizowania powierzchni handlowej. Jest też taniej! Wiadomo, że na ograniczonej przestrzeni zmieści się tylko określona liczba towaru. Za to buty i torebki w sklepie online nie potrzebują miejsca! Wszystko zgromadzone jest w magazynach i wyciągane, gdy klient złoży zamówienie. Do tego czasu buty i torebki spokojnie sobie czekają, a Ty możesz je przeglądać na stronie internetowej. O zaletach kupowania butów przez internet pisaliśmy już wcześniej, polecamy zapoznać się z tamtym artykułem.

No dobrze, ale w sklepie można takie buty przymierzyć!

A na naszej stronie z butami też można. Każdy model buta możesz zamówić, przymierzyć u siebie, a jeżeli okaże się, że rozmiarówka nie pasuje, wymienimy go bez dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ryzykujesz, że kupisz buty, które będą za małe albo za duże. Masz również 30 dni na zwrot towaru, więc jeśli zechcesz możesz zamówić kilka par butów, wybrać te, które będą Ci odpowiadały, a pozostałe odesłać. To lepsze niż zakupy w sklepie stacjonarnym, bo z dostawą prosto do domu!

Jeżeli nadal zastanawiasz się, gdzie możesz zrobić zakupy w niedzielę, zapraszamy Cię do naszego sklepu online z butami i torebkami Laza.pl. Jeżeli złożysz zamówienie w niedzielę, w poniedziałek rano wyślemy je do Ciebie, a we wtorek (jeśli kurier nie nawali) paczka będzie już u Ciebie.

Dodany dnia2018-05-20 Przez

Menu

Zaloguj